Arvutitehnika bakalaureuseõppekava, arvutitehnika magistriõppekava, arvutitehnika ja robootika magistriõpekava kaitsmiste ajakava













Time schdule for thesis defences of Computer Engineering (BSc, MSc) and Robotics and Computer Engineering (MSc) curricula













Nimi/Name Aeg/Time Tüüp/Type Pealkiri/Title Lisad Juhendaja(d)/Supervisor(s) Restsensent/Reviewer













10.06.2019
























Karl Vaba 09:00 B Digital effects unit for an electric guitar
Artur Abels Renno Raudmäe
Kätriin Julle 09:30 B Roboti KUKA youBot riistvara ja ROS-tarkvara uuendamine
Karl Kruusamäe, Robert Valner Indrek Sünter
Mattias Kõrv 10:00 B Nutilüliti
Teet Tilk, Heiki Kasemägi Jakob Mass
Meelis Pihlap 10:30 B Mitme roboti koostöö funktsionaalsuste väljatöötamine tarkvararaamistikule TeMoto
Karl Kruusamäe, Robert Valner Indrek Sünter
Helen Õunapuu 11:00 B Ainekavade ja materjalide koostamine gümnaasiumi valikainetele „Programmeerimine keeles Java I“ ja „Programmeerimine keeles Java II“
Anne Villems, Merike Hein Ragnar Vutt
Kert Männik 11:30 B Õppetööl osalemise registreerimise elektroonilise süsteemi edasiarendus
Heiki Kasemägi, Heikki Saul Lehti Pilt
Lõuna Lunch 12:00




Robert Allik 12:50 B Pmod lisamoodulite kasutamine “Digitaalse loogika” aine praktikumides Lisa Margus Rosin Andreas Ragn Ayal
Jane Saar 13:20 B Restricted until 10.06.2022: Demonstratsiooniseade tekstiilalusel ioonsetele tehislihastele
Artur Abels, Indrek Must Tõnis Terasmaa
Kaarel Mark 13:50 B Liitreaalsus tootmisprotsessis asukohtade määramisel Lisa Karl Kruusamäe Margus Luik
Maksim Jemberdin 14:20 B Infrapuna kaugjuhtimispuldiga juhitav nutikodu
Heiki Kasemägi Anders Martoja
Tõnis Peeter Kull 14:50 B/CLOSED Restricted until 03.06.2024: Mõõteseade nanotehnoloogial põhinevate katete karakteriseerimiseks kosmoses
Maido Merisalu, Andres Punning Jüri Raud
Committee session 15:20 CLOSED
















11.06.2019











Georg Astok 09:00 B Roboti juhtimine virtuaalreaalsuses kasutades ROS-raamistikku
Karl Kruusamäe, Robert Valner Madis Vasser
Rasmus Soome 09:30 B Restricted until 23.05.2022: Robotvesiliuguri disain
Indrek Must Jaas Jełov
Jürgen Laks 10:00 B Developing hardware for the ESTCube-2 star tracker
Erik Ilbis Artur Abels
Tõnis Lepik 10:30 B Augmented Reality Card Game Based On ArUco Marker Detection
Rain Eric Haamer, Gholamreza Anbarjafari Ben Ighoyota Ajenaghughrure
Martin Hallist 11:00 B Robotipõhine kaugkohalolu käte liigutuste ülekandmiseks Lisa Karl Kruusamäe Tambet Matiisen
Renno Raudmäe 11:30 M Avatud robotplatvorm Robotont
Karl Kruusamäe, Veiko Vunder Viljo Allik
Lõuna Lunch 12:05




Ragnar Margus 12:55 M/CLOSED Restricted until 20.05.2024: Kergliiklusvahendite jagamisteenuseks vajaliku positsioneerimismooduli loomine ja uurimine
Karl Kruusamäe, Indrek Rebane Artjom Lind
Jan Bogdanov 13:30 M Experiment Design for a 3D Ghost Imaging Setup Utilizing a LinoSPAD Sensor
Andreas Valdmann, Sergey Omelkov Mihkel Kree
Asif Sattar 14:05 M Human detection and distance estimation with monocular camera using YOLOv3 neural network
Karl Kruusamäe, Lauri Tammeveski Dmytro Fishman
Md Rezwanul Islam 14:40 M Speech based English-Estonian Neural Machine Translation
Gholamreza Anbarjafari, Hasan Sait Arslan Ben Ighoyota Ajenaghughrure
Committee session 15:10 CLOSED





















12.06.2019











Ott Sellis 09:00 M Investigation and Comparison of Kinetostatic Performance Indices for Parallel Mechanisms
Gholamreza Anbarjafari, Morteza Daneshmand Ozan Bilici
Rain Eric Haamer 09:35 M Imaging Simulator and Geometric Image Stitching for a Low Earth Orbit Satellite with High Spin Rates
Indrek Sünter, Gholamreza Anbarjafari Joonas Merisalu
Sandra Schumann 10:10 M Using Star Identification Algorithms on ESTCube-2 Star Tracker
Hendrik Ehrpais, Tõnis Eenmäe Andris Slavinskis
Sander Suurpere 10:45 M Design and Implementation of a Cosmic Ray Muon Detector
Madis Kiisk, Anzori Georgadze Ivo Romet
Madis Kaspar Nigol 11:20 M Õppematerjalid robotplatvormile Robotont
Karl Kruusamäe, Veiki Vunder Janno Jõgeva
Joosep Kivastik 11:55 M Optical Design of a Radiometrically Calibrated Miniature Earth Observation Imager
Hendrik Ehrpais, Nikolay Voznesenskiy Andreas Valdmann
Lõuna Lunch 12:30




Ayush Jain 13:20 M Software Development for Data Analysis in Vibration Testing
Riho Vendt, Mari Allik Robert Valner
Shan Wu 13:55 M Road Surface Recognition Based on DeepSense Neural Network using Accelerometer Data
Amnir Hadachi Meelis Kull
Miroslav Rolko 14:30 M Development and performance analysis of the Network Time Protocol Server
Viljo Allik, Indrek Sünter Robert Tiismus
Kadir Aktas 15:05 M/CLOSED Restricted until 01.05.2024: Deep Learning Based Automated Job Candidate Interview Screening
Gholamreza Anbarjafari Eduard Barbu
Committee session 15:40 CLOSED


















Last changed: Tue Jun 11 09:55:35 EEST 2019